Suplementy diety 

Jest 32 produktów.
Suplementy diety

Suplementy diety korporacji TIENS/ TIANSHI wytwarzane są według starych chińskich i tybetańskich receptur opartych na filozofii mówiącej, by „Leczyć człowieka, a nie chorobę”.

Połączenie chińskiej kultury długowieczności z nowoczesną biotechnologią pozwoliło stworzyć preparaty...

Więcej

Podkategorie

 • Profilaktyka

  Medycyna Chińska od ponad 5000 lat szuka sposobów, jak zapobiegać chorobom utrzymując organizm w równowadze, żeby jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem.

  Stare chińskie przysłowie mówi:
  "Mądry człowiek wyprzedza chorobę, gdy jej jeszcze nie ma. Kiedy jednak zachoruje, leczy ją w najwcześniejszym stadium, aby nie dopuścić do jej rozwoju."

  W celu ułatwienia doboru suplementów przedstawiamy najważniejsze preparaty o działaniu profilaktycznym i wspomagającym leczenie oraz terapie preparatami TIENS powszechnie występujących dolegliwości dzieci i dorosłych.

 • Oczyszczanie

  pozbycie się toksyn z organizmu

  Niezdrowa dieta, wysoki poziom stresu oraz zanieczyszczenie środowiska, to czynniki powodujące wzrost poziomu toksyn w organizmie: zbyt wysokiego poziomu cholesterolu, tłuszczy, konserwantów, sztucznych barwników, metali ciężkich itp. które mogą niszczyć narządy wewnętrzne.
  Dlatego pierwszym krokiem do zdrowia jest oczyszczanie. Trzeba pozbyć się toksyn z przewodu pokarmowego, naczyń krwionośnych, płuc, skóry ora innych narządów i układów, aby wszystkie narządy mogły funkcjonować prawidłowo.

 • Uzupełnianie

  Oczyszczenie organizmu z toksyn jest pierwszym krokiem na drodze ku zdrowiu - sprawnemu funkcjonowaniu organizmu i poszczególnych jego narządów. Kolejny to uzupełnienie składników odżywczych, które sa niezbędne w procesie normalizacji działania jego układów. Odpowiednie składniki odżywcze zapobiegają pogarszaniu się stanu zdrowia oraz chorobom, opóźniają też proces starzenia się. Codzienne posiłki nie zawsze są bogate we wszystkie potrzebne ludzkiemu organizmowi składniki odżywcze, dlatego swoją dietę warto uzupełnić suplementami TIENS.

 • Wzmacnianie

  - odżywianie organizmu zbilansowanymi składnikami odżywczymi

  Oprócz usuwania toksyn oraz zrównoważonego odżywiania należy postępować zgodnie z zaleceniami dietetyków, prawidłowo komponując dietę poprzez wybór odpowiednich suplementów diety. Firma TIENS opracowała serie produktów, których zadaniem jest wzmacnianie organizmu poprzez wspomaganie układów: trawiennego, krążenia, oddechowego, moczowego oraz dokrewnego.

 • Herbata i kawa TIENS

  Herbata to napar roślinny, którego korzenie sięgają czasów starożytnych. Według jednej z legend pierwszą osobą, która miała okazję spróbować herbaty, był chiński cesarz Shen Nung. Stało się to zupełnie przypadkiem. Podmuch wiatru strącił kilka liści z rosnącego nieopodal drzewa i wpadły one do gotującej się wody, nadając jej przyjemnego aromatu. Tak powstała herbata – obecnie jeden z najpopularniejszych napojów na świecie.

  Picie herbaty działa pozytywnie na serce, układ pokarmowy, układ moczowy i nerki, urodę, a także zmniejsza ryzyko zachorowania na raka. Dzieje się tak za sprawą polifenoli, czyli związków o działaniu: antyoksydacyjnym, bakteriobójczym oraz przeciwwirusowym. Warto też wiedzieć, że herbata może opóźnić proces starzenia się.

  W ofercie firmy TIENS każdy znajdzie herbatkę odpowiadającą jego potrzebom. Obok słynnej juz Herbaty Antylipidowej z kinostemą chińską, zw. "czyścikiem naczyń krwionośnych", znajdziemy tu także herbatkę zieloną z żeńszeniem oraz herbatki ziołowe: obniżające poziom stresu, wspomagające trawienie czy z krzemem - wpływające korzystnie na urodę (tzw. herbatka piękności).

  Wypróbuj herbatki Tiens już teraz!

 • Odchudzanie, kontrola...

  Dieta proponowana przez TIENS, jak każda wymaga dużej wytrwałości i samozaparcia. Wymaga także rozsądnego określenia kondycji własnego organizmu i dostosowania jej do stanu zdrowia, wagi, wieku...
  Standardowa kuracja dla osób z dużą nadwaga to kilka miesięcy ciężkiej pracy nad sobą. Trzeba także pamiętać, że same preparaty to mało, ważny jest przede wszystkim zdrowy tryb życia, dużo ruchu i ... umiarkowanie w jedzeniu. W każdym wypadku, nawet zdrowych, sprawdzonych i naturalnych środków, trzeba także przed stosowaniem jakichkolwiek diet zasięgnąć porady lekarza specjalisty.

 • Wspomagające układy . . .

  Suplementy firmy TIENS mają szerokie spektrum działania: oczyszczają, wspomagają, regenerują, usuwają przyczyny oraz są skuteczne nawet w przypadku trudno wyleczalnych chorób. W odróżnieniu od chemicznych środków farmakologicznych nie powodują skutków ubocznych i uzależnień, nie zawierają hormonów, nie wywołują alergii i nadają się do podawania dzieciom.
  W celu ułatwienia doboru suplementów TIENS, preparaty wspomagające pracę poszczególnych układów pogrupowaliśmy w odpowiednich katalogach:

 • Antynowotworowe

  Suplementy TIENS wspomagające pracę układu odpornościowego oraz stosowane w profilaktyce antynowotworowej, to: Cholikan, Kordyceps, Chitosan,Ikan, Ekstrakt z chońskich daktyli, Herbata Antylipidowa.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 32 elementów