Pasty do zębów bez fluoru 

Jest 3 produktów.
Pasty do zębów bez fluoru

Seria produktów Orecare do higieny jamy ustnej firmy TIENS, to pasty do zębów przygotowane według indywidualnej, unikalnej receptury i wyłącznie na bazie naturalnych składników. Nie posiadają one fluoru, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Pastę do zębów Oracare firmy...

Więcej
 • W magazynie
  to pasta do zębów bez fluoru. Zapobiega powstawaniu nalotu na zębach, eliminuje nieprzyjemny zapach z jamy ustnej, niszczy bakterie Streptococcus mutans w jamie ustnej, zapobiega przedostawaniu się infekcji do organizmu, zapobiega powstawaniu próchnicy, wzmacnia szkliwo, zęby i dziąsła, zapewnia czyste, naturalnie białe zęby, posiada kolorowy...
  19,51 zł
  15,45 zł
 • W magazynie
  to pasta bez fluoru, która zapewnia mocne zęby i zdrowe dziąsła. Działa antyseptyczne i przeciwzapalne, zapobiega próchnicy i nadwrażliwości zębów, zwiększa odporność na działanie kwasów, zmniejsza zużycia zębów, oczyszcza i wybiela zęby, a dzięki zawartości ekstraktu mięty odświeża oddech.
  43,90 zł
  34,96 zł
 • W magazynie
  to pasta nie zawierające fluoru, o unikalnej recepturze. Najnowsze badania wykazują, że przyjmowanie nadmiernych ilości fluoru jest szkodliwe dla zdrowia. W regionach, w których woda zawiera dużo fluoru, stosowanie pasty do zębów z fluorem może w znacznym stopniu zwiększyć występowanie fluorozy.
  52,85 zł
  43,09 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów