Bransoletki magnetyczne 

Jest 3 produktów.
Bransoletki magnetyczne

Bransoletki magnetyczne Tiens stanowią nieodłączny element magnetoterapii – formy medycyny niekonwencjonalnej, która wykorzystuje statyczne pola magnetyczne oraz pola o skrajnie niskiej częstotliwości. Powodują one efekt przemieszczania się jonów, skutkiem czego jest hiperpolaryzacja błony...

Więcej
 • W magazynie
  TI-Energy Bracelet (Crystal Black Mens's Edition) Bransoletki Ti-Energy TIENS przyczyniają się do stabilizacji prądu elektrycznego w organizmie człowieka. To z kolei zapewnia lepsze krążenie krwi, rozluźnienie mięśni, zmniejsza zmęczenie oraz eliminuje dyskomfort.
  571,00 zł
  457,00 zł
 • Wyprzedaż! W magazynie
  TI-Energy Bracelet (Women's Edition) Bransoletki Ti-Energy TIENS przyczyniają się do stabilizacji prądu elektrycznego w organizmie człowieka. To z kolei zapewnia lepsze krążenie krwi, rozluźnienie mięśni, zmniejsza zmęczenie oraz eliminuje dyskomfort.
  714,00 zł
  571,00 zł
 • W magazynie
  TI-Energy Bracelet (Elegant Black Mens's Edition) Bransoletki Ti-Energy TIENS przyczyniają się do stabilizacji prądu elektrycznego w organizmie człowieka. To z kolei zapewnia lepsze krążenie krwi, rozluźnienie mięśni, zmniejsza zmęczenie oraz eliminuje dyskomfort.
  500,00 zł
  400,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów