Wielofunkcyjny aparat do masażu TIENS

Wielofunkcyjny aparat do masażu to urządzenie wyposażone w zaawansowany mono-chip, wykorzystujące także masaż wibracyjny oraz laseroterapię. Jest urządzeniem wspmagającym leczenie, które w sposób bezpieczny i skuteczny przywraca równowagę pola bioelektrycznego w ludzkim ciele. Dzięki dostosowaniu potencjału elektrycznego w zaburzonych komórkach, wpływa pozytywnie m.in na krążenie krwi.

Więcej szczegółów

T02

Nowy

724,80 zł
724,80 zł
906,00 zł -20%
Obniżka!

Więcej informacji

Wielofunkcyjny aparat do masażu TIENS (UFO, grzebyk TIENS), zwany też Aparatem do masażu głowy TIENS - II generacja lub grzebykiem,  został stworzony w oparciu o nowoczesną terapię biologiczną oraz pochodzącą z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej terapię meridianów.

Nowy Aparat do masażu głowy TIENS - w przeciwieństwie do poprzedniej jego wersji - posiada wbudowany chip (VIC), który przywraca równowagę potencjału bioelektrycznego w ludzkim ciele. Urządzenie posiada także zintegrowany laser do laseroterapii o małej mocy (650 nm oraz 5 miliwatów mocy).

Nowe urządzenie zapewnia również delikatny, ale przynoszący efekty masaż wibracyjny (stały lub przerywany) z większą ilością wypustek masujących (5 zamiast 3). Dodatkowo są one ruchome, dzięki czemu urządzenie dostosowuje się do każdej powierzchni ciała. Nowy model posiada również wyświetlacz LCD.

Urządzenie może być stosowane zarówno do masażu głowy, jak również całego ciała (twarzy, pleców, rąk czy nóg).

Działanie:

Stosowanie urządzenia pomaga regulować ciśnienie krwi oraz działa odprężająco dzięki zastosowaniu masażu wibracyjnego wraz z laseroterapią.

Chip (VIC) skutecznie równoważy pole bioelektryczne ludzkiego ciała. Urządzenie reguluje potencjał elektryczny mózgu by pomóc złagodzić stres oraz „wyrównuje” molekuły wewnątrzkomórkowe, by poprawić pracę metabolizmu. Ponadto Aparat skutecznie oczyszcza merdiany i wyrównuje poziomy Yin-Yang, oraz stymuluje krążenie krwi.

Aparat do masażu głowy TIENS ma wiele zastosowań, a jednym z nich jest poprawa stanu oraz wyglądu skóry. Dzięki regularnemu stosowaniu urządzenia, można pobudzić produkcję kolagenu, poprawić krążenie podskórne, zwęzić pory oraz uelastycznić skórę twarzy.

Naświetlanie skóry głowy laserem o niskiej mocy może skutecznie zregenerować włókna kolagenu, poprawić ukrwienie mieszków włosowych i zapobiec ich wypadaniu.

Korzyści:

 • Równoważy przepływ krwi
 • Równoważy potencjał bioelektryczny komórek organizmu
 • Poprawia metabolizm komórek mieszków włosowych
 • Wspomaga regenerację włosów i zapobiega ich wypadaniu
 • Zwalcza zmęczenie
 • Zapewnia stymulację laserową o szerokim zastosowaniu biologicznym
 • Wspomaga regenerację naczyń włosowatych i włókien kolagenowych

Komu polecamy?

Urządzenie nadaje się dla wszystkich osób, które odczuwają zwiększony poziom zmęczenia, są przepracowane i cierpią z powodu stresu zarówno w życiu służbowym jak i prywatnym. Osoby, które nie mają czasu na częste, regularne ćwiczenia mogą również docenić relaksujący masaż jaki zapewnia urządzenie. Aparat do masażu głowy TIENS jest odpowiedni również dla tych, którzy spędzają długie godziny przy biurku i chcieliby chociaż przez chwilę zrelaksować się zapominając o bólach i troskach.

Urządzenie jest także odpowiednie dla osób, które dbają o siebie i chciałyby poprawić stan swojego zdrowia, pola bioelektrycznego oraz krążenia.

Stosowanie:

Przytrzymaj urządzenie jedną ręką za metalowy pierścień i przyciśnij wypustki masujące do głowy lub ciała. Wyświetlacz LCD oraz laser uruchomią się przy dotyku. Używaj urządzenia dwa razy dziennie przez 15-30 min. Masując głowę, pamiętaj o tym by nie skupiać się tylko na środkowej linii głowy, ale także na czterech bocznych liniach.

By skorzystać z masażu wibracyjnego, przyłóż wypustki masujące do głowy lub ciała a następnie przytrzymaj przycisk Włącz/Wyłącz przez 2 sekundy by uruchomić wibracje. Automatycznie, wibracje ustawione są na poziom niski. Szybkie przyciśnięcie przycisku Włącz/Wyłącz pozwoli na zmianę poziomu wibracji z niskiego na wysoki – ponowne naciśnięcie przycisku spowoduje powrót do poprzedniego poziomu.

Założenie na urządzenie pokrywki zamknie obieg i urządzenie wyłączy się.

Przeciwwskazania:

Stosowanie urządzenia nie jest wskazane u osób z elektronicznymi implantami medycznymi (np. rozruszniki serca). Nie zaleca się uzywania go przez kobiety w ciąży, osoby z zaburzeniami psychicznymi, niewydolnością nerek oraz osoby wrażliwe na zmiany pola elektromagnetycznego.

Wielofunkcyjny aparat do masażu TIENS II generacji posiada Deklarację Zgodności WE oraz Oznakowanie CE, które oznaczają spełnienie norm bezpieczeństwa Unii Europejskiej, norm ochrony środowiska oraz wydajności.

Więcej informacji znajdziesz w załączonej prezentacji

i na filmach:

 

pełna prezentacja urządzenia

Zobacz też ulotkę

 • Komentarze
 • Brak opinii dotyczącej tego produktu.

  Napisz swoją opinię

  Wielofunkcyjny aparat do masażu TIENS

  Wielofunkcyjny aparat do masażu TIENS

  Wielofunkcyjny aparat do masażu to urządzenie wyposażone w zaawansowany mono-chip, wykorzystujące także masaż wibracyjny oraz laseroterapię. Jest urządzeniem wspmagającym leczenie, które w sposób bezpieczny i skuteczny przywraca równowagę pola bioelektrycznego w ludzkim ciele. Dzięki dostosowaniu potencjału elektrycznego w zaburzonych komórkach, wpływa pozytywnie m.in na krążenie krwi.

  Napisz swoją opinię

  Produkty powiązane