Wejkan, Veikan, Kapsułki Witalności TIENS

Regeneruje, odmładza, wzmacnia błony komórkowe, ścianki naczyń, niezbędny dla komórek mózgu, reguluje poziom cholesterolu, wzmacnia mięsień serca, poprawia jego dotlenienie.

Więcej szczegółów

A09

Nowy

165,00 zł
132,00 zł

Opis

Skład: olej z kiełków pszenicy, lecytyna, beta-karoten, witamina E, nienasycone kwasy tłuszczowe
Zawartość opakowania 30 kapsułek
Sposób użycia 1-2 kapsułki 1 x dziennie, najlepiej wieczorem
Przeciwskazania: szybko rosnące mięśniaki

Więcej informacji

data minimalnej trwałości: 06.2022

Działanie:

Vejkan, to wyjątkowo bogate źródło naturalnej lecytyny, witaminy E, beta-karotenu (prowitamuny A) co sprawia, że nazywany jest "źródłem młodości i długowieczności". Kwasy linolowy i linolenowy stanowią niezbędny składnik błon komórkowych i włókien nerwowych. Aktywizują one metabolizm cholesterolu i przyspieszają jego eliminację z organizmu. Biorą udział w przemianie witamin z grupy B i w syntezie lecytyny w wątrobie.

Veikan poprawia aktywność wątroby, zapobiega jej stłuszczeniu, zwiększa odpornośc i wytrzymałość organizmu, a także jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów. Jest wskazany w profilaktyce chorób układu krążenia: obniża ciśnienie krwi, wzmacnia ścianki naczyń, zapobiega rozwojowi miażdżycy oraz poprawia pracę i dotlenienie serca przy zwiększonym wysiłku mięśnia sercowego. Obniża poziom cholesterolu we krwi, poprawia elastyczność i zmniejsza przepustowość naczyń krwionośnych.

Veikan ma tez duże znaczenie dla prawidłowej pracy układu płciowego: stymuluje czynności mięśni i gruczołów płciowych oraz aktywnie uczestniczy w procesie tworzenia sie spermy. Zmniejsza objawy menopauzy.

Zalecany jest przy problemach z pamięcią i koncentracją. Reguluje układ nerwowy i funkcje gruczołów dokrewnych, działa korzystnie przy nerwicy wegetatywnej, migrenach, skaczącym ciśnieniu. Korzystnie wpływa na wzrok, działa przeciwko zaćmie.  Warto stosować go w czasie ciąży, gdyż korzystnie wpływa na prawidłowy przbieg ciąży, rozwój układu nerwowego płodu.

Można stosować go zewnętrznie, jako olejek kosmetyczny - odmładza i regeneruje skórę.

Wskazania:

W profilaktyce i wspomagająco przy następujących dolegliwościach: choroby układu krążenia: miażdżyca, choroba wieńcowa, nadciśnienie, żylaki, anemia, cukrzyca, choroby układu nerwowego: ADHD, SM, choroba Parkinsona, Alzheimera, osłabienie pamięci, zapalenie nerwów i nerwobóle, bóle głowy, stres, depresja, choroby oczu (jaskra, zaćma, krótkowzroczność, dalekowzroczność), niedoczynność tarczycy, bezpłodność, zaburzenia erekcji, menopauza, ciąża i połóg.

Zapraszam też do obejrzenia krótkich, ciekawych filmów, nakręconych podczas wizyty Chinki Xiaoxia Liu w Polsce:


UWAGA: Suplement diety. Preparat nie jest lekiem i nie zastępuje leków przepisanych przez lekarza. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Zapoznaj się z NOTĄ PRAWNĄ

 

Jeżeli nie wiesz, jaki produkt wybrać - zobacz Terapie profilaktyczne Tiens lub napisz do mnie.  Postaram się odpowiedzieć w ciągu 24h.

 • Komentarze
 • Brak opinii dotyczącej tego produktu.

  Napisz swoją opinię

  Wejkan, Veikan, Kapsułki Witalności TIENS

  Wejkan, Veikan, Kapsułki Witalności TIENS

  Regeneruje, odmładza, wzmacnia błony komórkowe, ścianki naczyń, niezbędny dla komórek mózgu, reguluje poziom cholesterolu, wzmacnia mięsień serca, poprawia jego dotlenienie.

  Napisz swoją opinię

  Produkty powiązane