Materac terapeutyczny TIENS

(TIENS Health Mattress)

Materac terapeutyczny TIENS opracowany z uwzględnieniem zasad tradycyjnej medycyny chińskiej oraz teorii meridianów uwalnia energię magnetyczną, energię podczerwieni oraz jony ujemne, dzięki czemu zapewnia zdrowy sen, a tym samym lepsze zdrowie.

Więcej szczegółów

D05H0089

Nowy

Dostępny

6 596,00 zł
5 276,80 zł

Opis

Waga netto: 3,4 kg
Wymiary: 178 x 198cm
Model: TQ-Z11

Więcej informacji

Dopasowane do kształtu ludzkiego ciała Materace terapeutyczne TIENS, są opracowane z myślą o zachowaniu równowagi biologicznego pola magnetycznego człowieka, łagodzeniu zmęczenia, poprawie snu, zwiększeniu odporności i uzupełnianiu innych funkcji.

Materac terapeutyczny TIENS zawiera 108 punktów energetycznych w wersji jednoosobowej i 156 w dwuosobowej, włókna z ujemnymi jonami oraz naturalne bambusowe włókna węglowe dzięki czemu uwalnia energię magnetyczną, energię podczerwieni oraz jony ujemne (aby komórki ciała prawidłowo funkcjonowały i były odpowiednio dotlenione). W sprzedazy posiadamy materac terapeutyczny podwójny.

Według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej podczas snu następuje usunięcie toksyn z organizmu poprzez układ limfatyczny, wątrobę, płuca, jelito grube. Każdy z etapów usunięcia toksyn odbywa się od godziny 21 do 7 rano – w dwugodzinnych cyklach, dlatego tak ważne jest, aby sen w tym czasie nie został zakłócony. W przeciwnym razie toksyny nie zostaną do końca usunięte, a to z kolei odbije się na złym samopoczuciu.

Materac terapeutyczny TIENS ma unikatową budowę, składającą się z sześciu warstw:

Warstwa 1: Trójwymiarowa, żakardowa nieelektryzująca się dzianina, zapewniająca ładny wygląd materaca i gładką powierzchnię przyjazną dla skóry

Warstwa 2: Warstwa bawełny z wkładem anionowym pochodzącym z turmalinu. Aniony - jony ujemne, mają zdolność neutralizowania bakterii i grzybów oraz szkodliwych substancji.

Warstwa 3: Warstwa punktów energetycznych TIENS (Energy Star) - oryginalna technologia TIENS, która wykorzystuje oddziaływanie pola magnetycznego i półszlachetnego kamienia turmalinu.

Energia magnetyczna, promieni podczerwieni i anionów uwalniana jest ze 108 – w przypadku materaca pojedynczego lub 156 – w przypadku materaca podwójnego gwiazdek – Energy Stars. Promieniowanie podczerwone i jonizacja ujemna możliwa jest dzięki obecności turmalinu. Turmalin to według medycyny naturalnej kamień ochronny.

Wzmacnia i oczyszcza umysł i ciało, pomaga w zasypianiu, czy też w pozbyciu się stanów lęku i niepokoju, uaktywnia naturalne reakcje obronne organizmu. Dzięki uwalnianemu przez turmalin promieniowaniu podczerwonemu szybciej przebiega wytwarzanie enzymów w organizmie i wzmacnia się zdolność komórek do samoregeneracji. Promieniowanie to poprawia również mikrocyrkulację dając wrażenie delikatnego, ciepłego masażu.

Warstwa 4: Czysta, gładka bawełna, przyjazna dla skóry, wytrzymała na rozdarcia i łatwa w pielęgnacji. Zapewnia wentylację i wchłanianie wilgoci.

Warstwa 5: Warstwa zawierająca zmikronizowane włókna bambusa, tzw. węgiel bambusowy o właściwościach oczyszczających, który ma zdolność przechwytywania toksyn z otoczenia i organizmu oraz pochłania nieprzyjemne zapachy.

Warstwa 6: Prążkowana tkanina bawełniana z czystej bawełny. Stanowi dolną warstwę, zapewnia wytrzymałość i długotrwałość materaca

Dzięki nim otrzymujemy zapas energii na 24 godziny. Spokojny sen, wspomagający serce i ciało, to łatwy sposób na poprawę zdrowia!

Właściwości:

- Nie wymaga podłączenia do energii elektrycznej.

- Ekologiczne materiały

- Klasyczny design, zawsze w modzie, łatwy w transporcie

- Materac nie wpływa na działanie innych urządzeń

- Wszelkie zabrudzenia z materaca można usunąć za pomocą miękkiej szmatki i wody, w razie konieczności można użyć łagodnego detergentu. Prać w temp. poniżej 40oC lub czyścić chemicznie.

- Wymiary - 195 x 175 cm

Działanie:

Według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Materac zdrowia TIENS:

- równoważy pole magnetyczne działające na organizm,

- zwiększa obecność jonów ujemnych w otoczeniu,

- poprawia długość i jakość snu, a dzieki temu wpływa na prawidłową samo detoksykację organizmu,

- korzystnie wpływa na naturalne siły obronne organizmu.

Polecany wszystkim, którzy:

 • Potrzebują poprawy jakości snu
 • Mają pogorszony stan zdrowia
 • Chcą poprawić jakość życia

Nie jest zalecany dla tych, którzy:

Cierpią na poważne nadciśnienie i choroby serca. W przypadku takich dolegliwości, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.

Szczegóły w załączonej prezentacji:

Poduszka zdrowotna, kołdra zdrowotna i materac terapeutyczny TIENS – prezentacja

Dlaczego dobry sen o dopowiedziej porze jest tak wazny...

Zobacz też ulotkę

 • Komentarze
 • Brak opinii dotyczącej tego produktu.

  Napisz swoją opinię

  Materac terapeutyczny TIENS

  Materac terapeutyczny TIENS

  (TIENS Health Mattress)

  Materac terapeutyczny TIENS opracowany z uwzględnieniem zasad tradycyjnej medycyny chińskiej oraz teorii meridianów uwalnia energię magnetyczną, energię podczerwieni oraz jony ujemne, dzięki czemu zapewnia zdrowy sen, a tym samym lepsze zdrowie.

  Napisz swoją opinię

  Produkty powiązane