Olejek Eteryczny Tiens

Aktywna, w 100% czysta i naturalna formuła olejków eterycznych z Trentito we Włoszech.

Więcej szczegółów

Nowy

77,00 zł
82,00 zł
102,00 zł

-25,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Prawidłowe oddychanie jest ważne dla uzupełnienia
i utrzymania witalnej energii Qi.

Zgodnie z teorią TCM, życiową energię Qi pozyskuje się na trzy główne sposoby:

1.WRODZONA Qi, nabyta przy narodzinach

2.ODŻYWCZA Qi, która pochodzi głównie z pożywienia

3.PIERSIOWA Qi, która jest przechowywana w klatce piersiowej i uzyskiwana głównie poprzez wdychanie świeżego powietrza do płuc.

Około 15% energii życiowej Qi jest pozyskiwane przez klatkę piersiową poprzez prawidłowy, harmonijny oraz głęboki oddech i właśnie w tym pomaga nam olejek eteryczny TIENS.

Prawidłowe, głębokie oddychanie może pomóc stymulować przepływ energii życiowej Qi, poprawiając tym samym pojemność płuc i poprawiając ogólny stan zdrowia.

Breathing Element zawiera olejki eteryczne, które stanowią doskonale zbilansowaną mieszankę najczystszego naturalnego olejku z mięty pieprzowej, olejku z igieł sosnowych, olejku z kajeptu, olejku z kadzidła i olejku z mirry, specjalnie dobranych, aby osiągać wewnętrzny spokój i harmonię.

Skład:

MENTHA ARVENSIS HERB OIL, PINUS SYLVESTRIS TWIG LEAF OIL, MELALEUCA LEUCADENDORN CAJAPUTI OIL, BOSWELLIA CARTERI GUM OIL, COMMIPHORA MYRRHA GUM OIL.

UWAGA: Chronić przed dziećmi. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, przed użyciem olejku skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami. Unikaj światła słonecznego lub promieni UV do 12 godzin po nałożeniu produktu.

Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat.

 • Komentarze
 • Brak opinii dotyczącej tego produktu.

  Napisz swoją opinię

  Olejek Eteryczny Tiens

  Olejek Eteryczny Tiens

  Aktywna, w 100% czysta i naturalna formuła olejków eterycznych z Trentito we Włoszech.

  Napisz swoją opinię